Centrum Kyjov

Lucie Kohutová – alternativní terapie Lux

 

Milý člověče, cítíš se unavený, ve stresu, máš pocit, že se ti stále dokola opakují v životě stejné situace nebo řešíš právě teď složitou životní situaci, stávají se ti často úrazy nebo přišla nemoc, anebo je vlastně všechno v pořádku, ale chybí ti pocit naplnění? Všechny tyto pocity i situace důvěrně znám. Až opravdu vážná nemoc mě přiměla začít poslouchat. Koho? Sebe, svoji duši. A od té chvíle je všechno jinak. Byla to cesta plná rozhodnutí a změn, ale jsem zdravá, plní se mi sny, žiju šťastný naplněný život. Pochopila jsem kdo jsem a proč tu jsem. Už moje jméno mě k tomu předurčilo. Jmenuji se Lucie. Latinsky LUX – světlá, zářící. Pomocí různých metod a technik, které mám v praxi ověřené sama na sobě, si posvítíme na všechny bloky, programy, vnitřní sabotéry, zkrátka vše, co ti brání v nalezení cesty tvojí duše, v žití v lásce, spokojenosti, zdraví a hojnosti. Každé setkání se mnou je jiné, má práce je tvůrčí, mí klienti jsou mi inspirací.


ZÁKLADNÍ METODY:

·       Práce s vnitřním světem – vnitřní dítě, muž, žena, krmení démonů – vizualizační techniky, vedené meditace apod.

 

·       Kraniosakrální terapie a biodynamika – celostním a bezpečným přístupem pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze, tedy zpět ke zdraví. Název vychází z latinských názvů pro lebku (cranium) a kost křížovou (sacrum). Ošetření probíhá tak, že klient leží oblečen na lehátku na zádech. Terapeut používá doteky rukou (na a pod klientovo tělo) pro vnímání kraniosakrálního rytmu a jemnými technikami podpoří jeho harmonické plynutí a celkové uvolnění těla i mysli.

·       Somato-emocionální uvolnění – vlivem zranění, přetížení, úrazů nebo silného emočního vypětí, prožitím silného negativního zážitku vznikají na těle neurologické bloky tzv. "energetické cysty". Pomocí svých manuálních a verbálních schopností pomohu klientovi uvolnit tyto "energetické cysty" a s nimi destruktivní vzorce z klientovy mysli i těla. 

 

·       Kineziologie – využívá schopnost fyzického těla vypovídat o zážitcích uložených nejen v těle, ale i ve vědomí či podvědomí. Pro tuto komunikaci a hledání traumatu se používá svalový test. Dále následuje vlastní odblok – změna zvykového chování. Celá terapie probíhá za plného vědomí klienta. 

·       Bachovy květové esence - Dr. Bach objevil ve volné přírodě 38 květů a rostlin, které jsou specifické pro emocionální a mentální stav člověka. Výtažky z těchto bylin pomáhají člověku zvládnout nejrůznější emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. 

Telefon


792 757 462