Centrum Kyjov

Lucie Kohutová - alternativní terapie LUX

  • ·        Kranio-sakrální terapie
  • ·        Bachovy květové esence
  • ·        Shamballa 1024

 

KRANIO-SAKRÁLNÍ TERAPIE („lebko-křížová terapie“)
Naše tělo, mysl a duch jsou propojené jedno s druhým a ve zdraví jsou v dokonalé rovnováze. Pokud nás něco z této rovnováhy vyvede, projeví se to jako tělesné, mentální nebo emocionální obtíže. Kranio-sakrální terapie je terapeutická metoda, která celostním a bezpečným přístupem pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze - tedy zpět ke zdraví. Název vychází z latinských názvů pro lebku (cranium) a kost křížovou (sacrum).
Ošetření probíhá tak, že klient leží oblečen na lehátku na zádech a terapeut mu podle potřeby přikládá ruce na a pod tělo. Zůstává s ním ve velmi lehkém kontaktu.

 

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE
Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého.
Dr. Bach objevil ve volné přírodě 38 květů a rostlin, které jsou specifické pro emocionální a mentální stav člověka. Výtažky z těchto bylin pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Pomáhají nám zvládnout složité životní situace, ve kterých se často nacházíme – nemoc, rozchod, nejrůznější strachy, úzkosti, apod.
„Bachovky“ nám postupně odlupují slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě, a tím nám pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

 

SHAMBALLA (šambala)
Shamballa 1024 je systém energií, se kterým pracujeme na této planetě od roku 2003. Je označována jako multidimenzionální, protože je založena na celistvosti. Slučuje v sobě několik typů energie: Univerzální životní energii, Mahatma energii, Energii Nanebevzatých mistrů.
Shamballa je energie lásky, která začne naplňovat Vaše srdce a začne léčit všechna traumata, která vám odebírají energii a aktivují vznik konfliktního chování. Hlavním důvodem všech nepříjemných pocitů je jednoduše nedostatek lásky.
Používám ji jako doplněk při kranio-sakrálním ošetření.

Telefon


774404460